Dziurskip Blog, artykuły na temat wykończenia wnętrz.Какие стильные плинтуса выбрать для своего дома?

jakie stylowe listwy wykończeniowe wybrać do swojego domu

Zatem jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie listwy przypodłogowe kupić do domu, oto najpopularniejsze rozwiązania. Dzięki szerokiemu wyborowi można wyselekcjonować coś zarówno do wnętrza urządzonego w stylu minimalistyczny, jak i do tych klasycznych. Zatem jeśli wykańczasz podłogę, nie zapomnij o doborze do niej odpowiednich listew przypodłogowych.

Czytaj dalejМолдинги, эффективный способ закончить украшение интерьера

listwy naścienne efektowny sposób na ozdobne wykończenie ściany

Jeszcze do niedawna wszelkiego rodzaju ozdoby ścian i sufitów, jak np. gzymsy czy rozety kojarzyły się głównie z luksusowymi wnętrzami starych kamienic i pałaców. Dziś tego typu elementy dekoracyjne z powodzeniem stosować można również w nowoczesnych pomieszczeniach, a tym samym podkreślić ich elegancki charakter.

Czytaj dalejОконные и дверные наличники — простой способ изменить интерьер

Opaski drzwiowe i okienne – prosty sposób na zmianę wnętrza

W stylowych pomieszczeniach liczy się każdy szczegół. Aranżując wnętrza warto więc przemyśleć nie tylko kolor ścian i podłogi czy wygląd mebli, ale również takie detale, jak listwy przypodłogowe oraz opaski na drzwi i okna. Za pomocą tych ostatnich można w prosty i łatwy sposób odmienić salon, przedpokój albo sypialnię.

Czytaj dalejПлинтуса с LED подсветкой отлично дополняют интерьер

Podświetlane listwy przypodłogowe jako odważne dopełnienie wnętrza

Przemyślany wystrój wnętrz to najlepszy sposób, aby stworzyć spójną i estetyczną aranżację. Duże znaczenie ma więc nie tylko wybór kolorystyki ścian i podłogi, ale również elementy wykończeniowe, jak listwy przypodłogowe. Jedni dopasowują je do ścian, zaś inni do paneli podłogowych, a jeszcze inni wolą nieco bardziej oryginalne rozwiązania.

Czytaj dalej

Pin It on Pinterest