listwy wykończeniowe premium plus

Listwy wykończeniowe, kolekcja Premium Plus.

Wszystkie listwy wykończeniowe w naszej ofercie zaliczane są do kategorii premium dlatego też nową gamę produktów nazwaliśmy Premium Plus, to doskonała propozycja dla miłośników niebanalnych rozwiązań, oraz osób, które chcą wyrazić siebie poprzez wysoki standard wystroju.

Klasyczne listwy przypodłogowe nie zawsze sprawdzą się w przypadku konkretnego wnętrza. Dlatego warto poszukać produktów, które spełnią nasze oczekiwania dotyczące spójnej kompozycji.

Elementy wykończeniowe z całą pewnością powinny dobrze współgrać z podłogami, ścianami, a nawet – umeblowaniem pomieszczenia.
W przypadku klasycznych aranżacji, najlepszym wyborem będą białe listwy wykonane z MDF’u.

Z kolei wnętrzach minimalistycznych i modernistycznych idealnie spiszą się listwy z powłoką aluminiową. Można je wykorzystać zarówno w salonie, kuchni, gabinecie, a nawet w pokoju nastolatka. Są odporne na uszkodzenia i niezwykle podkreślą nowoczesny charakter każdego pomieszczenia.

Listwy z dekoracyjnym paskiem, lub frezem to oferta dla sympatyków oryginalnych metod i wprowadzania kolorów do dekoracji wnętrz. Barwę tego elementu dekoracyjnego można dostosować do ścian, albo zdecydować się na kontrast. Wykorzystanie takich listew przypodłogowych, to ciekawy sposób na dopełnienie wystroju wnętrz.

Osoby lubiące częste zmiany, mogą zdecydować się na listwy z wymiennym paskiem dekoracyjnym, z dowolnego materiału magnetycznego i w wybranym przez siebie kolorze. Wymiary tego elementu i jego umiejscowienie na listwie klient wybiera sam, co pozwala na optymalne dopasowanie listwy do gustu Jest to także znakomity pomysł, aby w prosty i tani sposób odświeżyć nieco pomieszczenie i nadać mu nowy styl.

Listwy z powłoką aluminiową

Ekskluzywna listwa obita aluminium szczotkowanym.
Dostępne kolory: srebrny szczotkowany ALS, złoty szczotkowany ALG oraz miedziany szczotkowany ALC.

Oferujemy również możliwość druku na listwie, który gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowanych kolorów i fotograficzną jakość obrazu. Zarówno druk, jak i materiał, charakteryzują się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne. Produkt łatwy w obróbce mechanicznej, przewyższa właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej.

Listwy z paskiem dekoracyjnym

Listwa wykończona paskiem dekoracyjnym stałym, którego kolor, oraz umiejscowienie na listwie wykonujemy według wytycznych klienta. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia kilku pasków, tej samej lub różnej szerokości, w jednym lub kilku kolorach.

Listwy z wymiennym paskiem dekoracyjnym

Listwy te, dzięki specjalnemu wgłębieniu, można montować za pomocą kołków-bezpośrednio do ściany, przez co mogą być w każdej chwili zdemontowane.

Główną ich zaletą jest wybór dowolnego koloru listwy, ale i również, dobór barwy i materiału paska dekoracyjnego. Wymiary, oraz umiejscowienie elementu na listwie – wyszczególnia klient. Pasek można zastosować w każdym modelu z naszej oferty. Jego wymiana, dzięki mocowaniu z zastosowaniem magnesu, jest niesamowicie prosta. Istnieje możliwość zamówienia innego koloru paska, co sprawi że niewielkim kosztem całkowicie odmienimy wnętrze.

Pin It on Pinterest