listwy przypodłogowe mdf

Listwy przypodłogowe MDF – Twój sposób na piękne wykończenie każdego wnętrza.

Drewniane deski czy parkiet na podłodze – to nie wszystko. Mówiąc o eleganckiej posadzce, należy również pomyśleć o odpowiednich listwach przypodłogowych.

Urządzając dom, mieszkanie, czy biuro skupiamy się na jego głównych elementach, takich jak: podłogi, ściany, drzwi – zapominając o tym, jak ważne, są pozostałe dodatki. Listwy przypodłogowe to trend, który nadaje wyjątkowy charakter każdemu pomieszczeniu, warto więc idealnie dobrać je do pokrycia podłogowego, tym samym idealnie uzupełniając całość kompozycji poprzez detale, które tworzą całość.

Obecny wybór listew jest rozległy, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza bez najmniejszego problemu. Poniżej prezentujemy zarówno klasyczne modele listw przypodłogowych, takie jak PDA, PDH czy PDI, oraz bardziej nowoczesne listwy przypodłogowe z ekskluzywnym bądź tez bardziej stylowym frezem: PDE, PDG czy też PDJ.

Bazowy materiał produkcyjny naszych listew, to surowa płyta MDF. Jest to produkt drewnopochodny, powstały w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Czynniki te czynią MDF idealnym materiałem do obróbki maszynowej, pozwalającym na cięcie, frezowanie i kształtowanie w celu uzyskania różnorodnych form i profili przy zachowaniu niezmienności wymiaru. Więcej informacji na temat produkcji naszych listew znajdziesz w dziale: specyfikacja techniczna.

Listwa Przypodłogowa – PDA

Model PDA to doskonała propozycja dla osób ceniących proste rozwiązania w wystroju wnętrz. Zaokrąglona górna krawędź i brak dodatkowych zdobień sprawia, że ten model idealnie wpisze się równo w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje różnych pomieszczeń. Produkt dostępny jest w kilku wysokościach, co gwarantuje optymalne dopasowanie do stylu wnętrza. Standardowy kolor to biały półmat, jednak istnieje możliwość zamówienia listew przypodłogowych MDF w dowolnym odcieniu z palety RAL lub NCS i jednym z trzech stopni zmatowienia: połysk, półmat lub mat.

Standardowe wymiary modelu PDA, grubość – 16mm, wysokość – 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pda
listwa przypodłogowa PDA

Listwa Przypodłogowa – PDB

Model PDB to połączenie najwyższej jakości materiałów i prostoty. Model ten ozdobiony jest pojedynczym frezem, dlatego doskonale sprawdzi się jako element wykończeniowy we wnętrzach nowoczesnych, ale również tych urządzonych w stylu klasycznym. Listwa PDB dostępna jest w dowolnie wybranym przez klienta kolorze, co pozwala idealnie dopasować ją do całej aranżacji pomieszczenia. Skutecznie zabezpiecza ściany przed zabrudzeniami lub uszkodzeniami, a jednocześnie podkreśla elegancki charakter wnętrza.

Standardowe wymiary modelu PDB, grubość – 16mm, wysokość – 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdb
listwa przypodłogowa PDB

Listwa Przypodłogowa – PDC

Model PDC to praktyczny element wykończeniowy, który doskonale ukryje złączenie ściany i podłogi. Model PDC ozdobiony jest pojedynczym wyciętym paskiem wzdłuż górnej krawędzi, a jego prosty kształt doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Ta listwa przypodłogowa MDF dostępna jest w kolorze biały półmat, co pozwala na wykorzystanie jej w wielu aranżacjach, ale możliwe jest również zamówienie jej w dowolnie wybranym przez klienta odcieniu. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne zapewnia długotrwałe użytkowanie bez wpływu na walory estetyczne.

Standardowe wymiary modelu PDC, grubość – 16mm, wysokość – 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdc
listwa przypodłogowa PDC

Listwa Przypodłogowa – PDD

Model PDD z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznego stylu w wystroju wnętrz. Model PDD ozdobiony jest pojedynczym frezem, a zaokrąglona górna krawędź stanowi doskonałe dopełnienie całości. Ten produkt sprawdzi się jako element wykończeniowy w każdym pomieszczeniu i podkreśli elegancki charakter salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Biały kolor świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami, ale nasi klienci mogą również zamówić model PDD w dowolnym odcieniu i wykończeniu.

Standardowe wymiary modelu PDD, grubość – 16mm, wysokość – 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdd
listwa przypodłogowa PDD

Listwa Przypodłogowa – PDE

Model PDE to idealna propozycja dla miłośników angielskiego stylu w aranżacji wnętrz. Ten ozdobiony frezami przy górnej krawędzi model podkreśli elegancki charakter każdego pomieszczenia. Spełnia funkcję dekoracyjną, a zarazem skutecznie zasłania połączenie podłogi i ściany. Model PDE w kolorze biały półmat świetnie sprawdzi się nie tylko w przytulnych i jasnych wnętrzach angielskich, ale z pewnością przypadnie do gustu również zwolennikom klasycznych rozwiązań w wystroju wnętrz.

Standardowe wymiary modelu PDE, grubość – 16mm, wysokość – 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pde
listwa przypodłogowa PDE

Listwa Przypodłogowa – PDF

Model PDF został ozdobiony w górnej części frezami, co nadaje mu eleganckiego charakteru idealnie wpisującego się w styl klasyczny i angielski. Ta listwa przypodłogowa MDF skutecznie ochroni ścianę przed uszkodzeniem lub zabrudzeniami, a jednocześnie stanie się dekoracją uzupełniającą wystrój wnętrza. Model PDF może być wykorzystany jako element wykończeniowy w dowolnym pomieszczeniu – doskonale spełni swoją funkcję w eleganckim salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, a możliwość dobrania dowolnego koloru pozwala na zastosowanie go w wielu aranżacjach.

Standardowe wymiary modelu PDF, grubość – 16mm, wysokość – 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdf
listwa przypodłogowa PDF

Listwa Przypodłogowa – PDG

Frezy w górnej części listwy PDG oraz zaokrąglony kształt przy dolnej krawędzi sprawiają, że model ten doskonale komponować się będzie we wnętrzach urządzonych klasycznie i w stylu angielskim. Produkt w kolorze białym stanowi idealne uzupełnienie aranżacji eleganckiego salonu, sypialni lub bawialni. Klienci mogą też zamówić listwy przypodłogowe MDF w dowolnym odcieniu, co pozwala wykorzystać je do realizowania wielu projektów aranżacyjnych. Model PDG to praktyczny element wykończeniowy, a zarazem niezwykle estetyczna dekoracja wnętrza.

Standardowe wymiary modelu PDG, grubość – 16mm, wysokość – 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdg
listwa przypodłogowa PDG

Listwa Przypodłogowa – PDH

Listwa podłogowa PDH to połączenie prostoty i wysokiej jakości materiałów. Model ten ma delikatnie zaokrągloną górną krawędź, a brak zdobień sprawia, że doskonale wpisuje się on w wystrój wnętrz urządzonych klasycznie, nowocześnie, a nawet minimalistycznie. Kolor biały sprawdzi się w wielu aranżacjach i wraz z podobnymi opaskami na drzwi i okna stworzy spójną i elegancką całość. Listwa przypodłogowa MDF jest trwała i odporna na uszkodzenia, dlatego z pewnością posłuży przez wiele lat nie tracąc atrakcyjnego wyglądu.

Standardowe wymiary modelu PDH, grubość – 16mm, wysokość – 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdh
listwa przypodłogowa PDH

Listwa Przypodłogowa – PDI

Listwa podłogowa o modelu PDI to jeden z najbardziej klasycznych modeli, jakie dostępne są w naszej ofercie. Brak zdobień i prostota sprawiają, że sprawdzi się on w wielu aranżacjach – doskonale komponować się będzie we wnętrzach urządzonych nowocześnie, i minimalistycznie, a także klasycznie. Możliwość wybrania dowolnej wysokości, koloru i wykończenia naszych listew sprawia, że model PDI znajdzie zastosowanie jako estetyczny i elegancki, a zarazem praktyczny element dekoracyjny dowolnego pomieszczenia.

Standardowe wymiary modelu PDI, grubość – 16mm, wysokość – 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdi
listwa przypodłogowa PDI

Listwa Przypodłogowa – PDJ

Listwa PDJ to nie tylko praktyczny element wykończeniowy, ale również elegancka dekoracja każdego wnętrza. Model PDF skutecznie ochroni ścianę przed uszkodzeniami oraz zasłoni nieestetyczne połączenie z podłogą. Ozdobne frezy sprawiają, że ta listwa przypodłogowa doskonale wkomponuje się w styl angielski, ale może też być wykorzystana w aranżacjach klasycznych. Produkt dostępny jest w dowolnie wybranym przez klienta kolorze, wysokości i wykończeniu, co pozwala dostosować go do indywidualnych oczekiwań i różnych projektów wystroju wnętrz.

Standardowe wymiary modelu PDJ, grubość – 16mm, wysokość – 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdj
listwa przypodłogowa PDJ

Listwa Przypodłogowa – PDK

Listwa o modelu PDK to doskonałe rozwiązanie dla zwolenników angielskiego stylu, którzy cenią nie tylko najwyższą estetykę wykonania, ale również jakość produktów wykończeniowych. Model PDK ozdobiony jest frezami przy górnej krawędzi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym, gdzie podkreśli elegancki charakter pomieszczenia. Kolor biały idealnie wpisuje się w estetykę stylu angielskiego, ale nasi klienci mogą wybrać również inne odcienie i wykończenie listwy przypodłogowej MDF oraz dostosować jej wysokość do różnych aranżacji wnętrza.

Standardowe wymiary modelu PDK, grubość – 16mm, wysokość – 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, kolor – biały półmat.

listwa przypodłogowa mdf pdk
listwa przypodłogowa PDK

Nasze listwy oferowane są w dwóch możliwych wariantach:

Listwa MDF w podkładzie

Listwa MDF zabezpieczona izolatem oraz lakierem podkładowym z możliwością dowolnego wykończenia we własnym zakresie.

Listwa MDF lakierowana

Listwa MDF gotowa do montażu, pokryta trzema warstwami lakieru poliuretanowego, wykończona w półmatowym, śnieżnobiałym kolorze.

Produkujemy listwy w dowolnym wymiarze:

Standardowo nasze listwy wykonujemy w rozmiarach:

– długość 2,6 m
– grubość 16 mm
– wysokości: 50 mm / 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm

Na indywidualne zamówienie, listwy możemy wykonać na dowolną wysokość czy tez grubość.

Dzięki tej elastyczności w doborze wymiarów jesteśmy w stanie zaoferować produkt wyprodukowany dokładnie według wytycznych klienta.

Lakierowane w dowolnym kolorze:

Dzięki innowacyjnym technikom lakierowania możemy zaoferować najwyższej klasy wykończenie w dowolnym wybranym przez siebie kolorze z palety RAL lub NCS.

Dodatkowo oferujemy możliwość wyboru zmatowienia lakierowanej listwy w trzech stopniach: połysk, pół-mat lub mat.

Listwy podłogowe z opcją podświetlenia LED

Podświetlenie LED można zamontować niemalże w każdym modelu oferowanych przez nas listw wykończeniowych, oferujemy trzy opcje umiejscowienia podświetlenia, na dole listwy, na górze oraz od frontu. Opcje umiejscowienia oświetlenia można łączyć tworząc tym samym unikalne rozwiązanie nadające wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery.

Dostępne w barwie: białej, żółtej, czerwonej, zielonej i niebieskiej lub RGB. Pilot w zestawie.

dowiedz się więcej

Pin It on Pinterest