Wyświetl wszystkie artykuły

13 maja 2017 Krzysztof Warysz

Jakie stylowe listwy wykończeniowe wybrać do swojego domu?

jakie stylowe listwy wykończeniowe wybrać do swojego domu

Gdy liczy się dla ciebie przede wszystkim elegancki wygląd wnętrz twojego domu, w takim przypadku warto też zwracać uwagę na drobiazgi. To również one są niezwykle ważne, gdy chodzi o ogólny efekt.

Dlatego jeśli wykonuje się podłogę drewnianą czy też montuje się panele podłogowe, nie można zapomnieć o tym, aby wybrać do nich odpowiednie listwy przypodłogowe. Stanowią one najlepsze zwieńczenie podłogi, a dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów można idealnie dopasować je do każdego wnętrza. Listwy te mogą być też dekoracyjnie frezowane.

Alternatywnym rozwiązaniem niż listwy z naturalnego drewna będą listwy wykończeniowe MDF, czyli wykonane z surowych płyt MDF lakierowane w określonym kolorze. Również mogą być one frezowane. Tam, gdzie liczy się efektowność, można wybrać listwy wykończeniowe z kolekcji Premium Plus. Posiadają one wymienne dekoracyjne paski, których kolor oraz materiał klient może wybrać sam. Ponadto w kolekcji Premium Plus znajdziecie Państwo nowoczesne listwy podłogowe obite szczotkowanym aluminium.

Zatem jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie listwy przypodłogowe kupić do domu, oto najpopularniejsze rozwiązania. Dzięki szerokiemu wyborowi można wyselekcjonować coś zarówno do wnętrza urządzonego w stylu minimalistyczny, jak i do tych klasycznych. Tak więc jeśli wykańczasz podłogę, nie zapomnij o doborze do niej odpowiednich listew przypodłogowych.

Tylko wtedy będzie można mówić o pięknym efekcie!

Jeżeli uznałeś ten artykuł za pomocny, prosimy o jego ocenę oraz udostępnienie.

Jakie stylowe listwy wykończeniowe wybrać do swojego domu?

4.4 (88.57%) 14 votes

Pin It on Pinterest